Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.instrukcja obslugi scania w telefonie

 

 

„Przewodnik kierowcy Scania” jest aplikacją pełniącą rolę cyfrowej instrukcji pojazdu Scania. Można ją bezpłatnie pobrać na Androida lub iOS oraz korzystać z jej funkcji offline - także w języku polskim.

 

3.instrukcja obslugi scania w telefonie

 

„Przewodnik kierowcy Scania” to cyfrowy niezbędnik dla każdego użytkownika pojazdu Scania. Aplikacja jest łatwa w użyciu oraz bardzo intuicyjna. Zawarte w niej treści zostały podzielone na rozdziały tematyczne związane m.in. z otoczeniem kierowcy, bezpieczeństwem, czy załadunkiem i rozładunkiem.

 

4.instrukcja obslugi scania w telefonie

 

Dzięki funkcji wyszukiwania po haśle użytkownik może w prosty i szybki sposób znaleźć opis danego rozwiązania. Wbudowana biblioteka symboli graficznych mogących pojawić się na desce rozdzielczej jest doskonałym uzupełnieniem treści poszczególnych rozdziałów instrukcji – mówi Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A.

 

5.instrukcja obslugi scania w telefonie

 

Aby korzystać z aplikacji należy wpisać numer podwozia pojazdu (appka obsługije wszystkie generacjie pojazdów tej marki). Dane dostępne są w jednym z 30 języków. E-instrukcja pozwala na stworzenie biblioteki danych dla kilku pojazdów na jednym urządzeniu.

 

Dostęp do aplikacji w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scania.driversguide&gl=PL

 

Dostęp do aplikacji w App Store: https://apps.apple.com/tt/app/scania-drivers-guide/id1497541309


Źródło:Scania

Zapisz się na newsletter