Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.nowa naczepa goldhofer stepstar wynik 

 

 

Goldhofer wprowadza nową generację naczep niskopodwoziowych do swojej oferty. »STEPSTAR« to pojazdy trzy- i pięcioosiowe oferujące wysoki standard jakości na atrakcyjnych warunkach, atrakcyjne detale, inteligentny system zabezpieczania ładunku, praktyczny asortyment akcesoriów i przyjazna dla użytkownika obsługa. Wszystko to sprawia, że ​​najnowszy produkt firmy Goldhofer jest dobrym wyborem do codziennych przewozów z maksymalnym naciskiem na oś 12 ton i ładownością do 70 ton.

 

 3.nowa naczepa goldhofer stepstar wynik


Dzięki zaawansowanemu projektowi naczepy »STEPSTAR« mają wyjątkowy stosunek ładowności do masy. Osiągnięto to poprzez zmniejszenie masy własnej w porównaniu z podobnymi pojazdami, co skutkuje wyższą ładownością o 1 tonę lub więcej. „Dzięki» STEPSTAR «firmy transportowe i budowlane mogą teraz czerpać korzyści ze znacznie bardziej wydajnego i ekonomicznego wykorzystania swoich flot” - mówi Rainer Auerbacher, dyrektor ds.technologii w Goldhofer AG.

 

 4.nowa naczepa goldhofer stepstar wynik


W celu zapewnienia maksymalnej żywotności nowe naczepy typu semi są standardowo wyposażone w wytrzymałe, wymagające niewielkiej konserwacji komponenty klasy premium, w tym nie wymagające konserwacji osie BPW, a także podpory tylne z wygodną obsługą nóg i automatyczną regulacją wysokości oraz oświetlenie LED zapewniajace dobrą widoczność w ciemnościach czy przy złej pogodzie. Wysoki stopień standaryzacji oznacza, że ​​w razie potrzeby można szybko i łatwo uzyskać części zamienne.

 

5.nowa naczepa goldhofer stepstar wynik

 

Inteligentny system mocowania ładunków w naczepach niskopodwoziowych »STEPSTAR«, oferuje prawie nieskończoną elastyczność w zabezpieczaniu ładunków, zgodnie z najbardziej rygorystycznymi przepisami. Obejmuje on dużą liczbę punktów kotwiczących i pierścieni mocujących, nie tylko na ramie, ale także we wnęce ramienia koparki i na "gęsiej szyi". Oprócz zapięć kontenerowych i zaczepów mocujących, cały pokład jest wyposażony w pierścienie mocujące (RUD Optilash Fix 10 t). Jako specjalną atrakcję dostępne są opcjonalne dodatki w postaci kieszeni na "łabędziej szyi", które zapewniają idealne mocowanie ładunku. Innym przydatnym akcesorium jest pokrycie pokładu powłoką TraffideckGO, która łączy zwiększone bezpieczeństwo ładunku ze zmniejszonymi wymaganiami dotyczącymi mocowania.

 

Zaprojektowane z myślą o elastycznym transporcie, wyjątkowo długie i szerokie wgłębienie koparkowe w »STEPSTAR« nie ma poprzeczek i jest otwarte od tyłu. Umożliwia to przewożenie jeszcze większych wysięgników koparek przy jednoczesnym zmniejszeniu całkowitej wysokości, co stanowi dużą zaletę na trasach z ograniczeniami wysokości. „Najważniejszą zaletą jest mniej kłopotów z pozwoleniami i bardziej opłacalna praca” - mówi Robert Steinhauser, dyrektor sprzedaży Goldhofer na Europę i Afrykę Północną. Załadunek i rozładunek są równie szybkie i proste, ponieważ nowa naczepa niskopodwoziowa GOLDHOFER jest wyposażona w lekkie i długie rampy, które są odpowiednie dla prawie wszystkich ładunków z własnym napędem, z prostą regulacją w celu zwiększenia szerokości do 2 990 mm lub całkowitego zsunięcia ramp. Do zalet należy również niski kąt rampowy i przyjazny mechanizm opuszczania najazdów. Rampy, które mogą być w razie potrzeby zdemontowane, co pozwala zaoszczędzić paliwo, gdy nie są potrzebne.

 

 

Źródło: Goldhofer

Zapisz się na newsletter