Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.nowy variomax plus ballast.pl

 

 

Faymonville wprowadza na rynek nową gamę produktów dla większych kombinacji niskich łóżek. Nowo opracowany produkt o ładowności do 105 ton przy nacisku na oś 12 ton łączy zalety sprawdzonych systemów VarioMAX i CombiMAX.

 

3.nowy variomax plus ballast.pl

 

Pojazd jest przeznaczony do transportu najcięższych maszyn budowlanych,kruszarek czy transformatorów. Zastosowano sprawdzoną technologię „osi Joker”, czyli pojedynczej linii osi za gęsią szyją lub platformą, gdy konieczne jest przeniesienie wyższej ładowności.

 

4.nowy variomax plus ballast.pl

 

Kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​pojazd jest zwrotny na ciasnych placach budowy i drogach dojazdowych. W naczepach VarioMAX Plus klient może wybierać między wytrzymałymi oponami 19,5 ”lub kompaktowymi 17,5”.

 

5.nowy variomax plus ballast.pl

 

Maksymalny skok zawieszenia wynosi 600 mm, a kąt skrętu 60°. W razie potrzeby wózki przednie można przewozić na naczepie, gdy są niepotrzebne - to oszczędność opon, paliwa i urzędniczej biurokracji.


Źródło: Faymonville

Zapisz się na newsletter