Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

3.nowy transporter cometto w polsce ballast.pl

 

 

Nowe Cometto SYT 6/4 trafiło do Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o. Pojazd imponuje ładownością wynoszącą ok. 414,5 tony przy długości zaledwie 16 m. Transporter SYT 6/4 jest przeznaczony do pracy w stoczniach m.in. do transportu sekcji statków. Jest to trzeci transporter stoczniowy dostarczony do polskiej firmy, po dwóch poprzednikach w latach 90-tych. Jeden z nich jest nadal aktywny i to po ponad 25 latach pracy.Duży skok zawieszenia najnowszego pojazdu Cometto umożliwia stały rozkład obciążenia na wszystkie osie, a elektroniczny układ kierowniczy zapewnia pełną zwrotność w każdych warunkach.

 

2.nowy transporter cometto w polsce ballast.pl

 


Transporter składa się z dwunastu osi, z których cztery są napędzane, a osiem hamowanych. Wymiary platformy ładunkowej wynoszą 16 000 x 6 000 mm. Transporter ma dwie kabiny operatorów z klimatyzacją i wskaźnikiem środka ciężkości. Ponadto SYT 6/4 ma zdalne sterowanie radiowe, podgrzewacz oleju oraz centralny układ smarowania.Zgodnie z wymaganiem klienta, dotyczącym osiągnięcia większej nośności na mniejszych platformach, Cometto wygrało to wyzwanie, tworząc tym samym nową możliwość w swoim asortymencie, która jest teraz dostępna dla każdego innego klienta.


Źródło: Faymonville

Zapisz się na newsletter