Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.faymonville dla rolnictwa

 

 

Grupa Faymonville opracowała nową, 2-osiowa naczepę niskopodwoziową to przewozu maszyn rolniczych o ciężarze własnym do 33 ton. Platforma naczepy Mega-Z-2H-V-ATVV-A-PA jest hydraulicznie rozsuwana na boki, w zakresie 1600-3650 mm.

 

1.faymonville dla rolnictwa

 

W jednym z pierwszych użytkowników tej naczepy jest francuski klient, firma Translyre, która przetransportowała kombajn zbożowy z napędem gąsienicowym.Maszyna o podstawowej szerokości 3500 mm została przetransportowana na elastycznym i teleskopowo wysuwanym niskim łożu bez konieczności usuwania napędu gąsienicowego. W ten sposób zaoszczędzono sobie wiele pracy związanej z konwersją, a maszyna była od razu gotowa do pracy.

 

3.faymonville dla rolnictwa

 

Platforma ma możliwość zastosowania wypełnienia między belkami, na przykład pod stopy podpierające przyczepy samozaładowcze lub wozy asenizacyjne. Osie typu pendel to same korzyści. Dzięki skokowi zawieszenia o 600 mm łatwiej pokonać nierowności dróg polnych. Kąt skrętu, wynoszący 60°, pomaga w manewrowaniu w ciasnych miejscach, takich jak wiejskie podwórza.

 

 

Źródło: Faymonville

 

 

Zapisz się na newsletter