Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2. 3 x max trailer na bauma ballast.pl

 

 

Marka MAX Trailer bije kolejne rekordy - w 2018 roku sprzedano 1100 pojazdów. Ten rok zapowiada się równie ciekawie, a to za sprawą ciekawych premier na targach Bauma.

W Monachium zostanie pokazana 3-osiowa naczepa niskopodwoziowa MAX100 z opcją skrętnych osi, wnękami na koła maszyn samobieżnych i "korytkiem" koparkowym.

 

3. 3 x max trailer na bauma ballast.pl

 

Z kolei naczepa MAX410 została specjalnie zaprojektowana do transportu elementów żurawii. W kompaktowej wersji z trzema osiami idealnie nadaje się do użytku na wąskich ulicach miast. Ją także zobaczymy na Baumie.

Przyczepa z obrotnicą - MAX600 na 4 osiach - przeznaczona jest do transportu mniejszych maszyn w budownictwie."Dzięki całkowicie płaskiej platformie ładunkowej jest ona szczególnie wytrzymała i idealnie nadaje się do transportu koparek, maszyn budowlanych i innego sprzętu", mówi product manager MAX Trailer, Mario Faymonville, wyjaśniając obszar zastosowania nowego pojazdu.

 

Źródło: MaxTrailer

Zapisz się na newsletter