Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.108 linii osi od cometto ballast.pl

 

Cometto dostarczyło 108 linii osi modułów MGSL tureckiej firmie Hareket Heavy Lifting & Project Transportation, w tym 11 modułów 6-osiowych, 8 modułów 4-osiowych oraz 2 inne moduły.

Moduły będą użyte do dwóch realizacji dwóch przedsięwzięć: projektu budowy 900 megawatowej elektrowni w Turakurgan oraz 450 megawatowej elektrowni w Navoi. Przetransportowanych zostanie 67 ładunków o wadze od 97 do 274 ton.

Hareket Heavy Lifting & Project Transportation Co. to jedno z czołowych tureckich przedsiębiorstw transportu nienormatywnego i ponadgabarytowego oraz usług dźwigowych. Jest to znana marka w branży, a niektóre z spektakularnych przedsięwzięć firmy zostały nagrodzone. Z kolei Cometto z radością bierze udział w takich przedsięwzięciach.

 

2.108 linii osi od cometto ballast.pl

 

MGSL to nowe moduły do transportu ponadgabarytowego o technicznej ładowności 45 ton na linię osi, cechujące się najwyższym na rynku momentem skręcania. MGSL zostały zaprojektowane do transportu po drogach publicznych, w terenie oraz wewnątrz zakładów przemysłowych.

Dzięki wzmocnionej powierzchni ładunkowej wytrzymuje obciążenia skupione do 50 ton nad nadkolami i 80 ton na podłużnicach.Moduły MGSL mogą być łączone z podobnymi pojazdami od innych producentów. Dzięki takiej interoperacyjności moduły są bardzo uniwersalne oraz opłacalne ekonomicznie.Moduły z tej serii mają 3000 mm szerokości oraz wózki od 2 do 6 linii osi. A po połączeniu z PowerPack-iem mogą być użyte jako pojazdy samobieżne.


Źródło: Cometto

 

 

Zapisz się na newsletter