Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 7.nowe produkty w ofercie tadano ballast.pl

 

 

Tadano Ltd. ma przyjemność ogłosić znaczący kamień milowy w swoim nieustającym zaangażowaniu w dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań. Tadano pomyślnie zawarł umowę zakupu udziałów w celu nabycia wszystkich udziałów Nagano Industry Co., Ltd. z jej akcjonariuszami.

Firma Nagano Industry Co., Ltd. została założona w 1968 r., a w 2022 r. osiągnęła sprzedaż na poziomie 5,6 miliarda jenów.
Produkty firmy są wysoce wyspecjalizowane i znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, w tym w budownictwie i inżynierii lądowej, a także w fabrykach, przemyśle stoczniowym czy w konserwacji, co czyni ją czołowym producentem samobieżnego sprzętu wysokościowego, który jest wysoko oceniany.

 

2.nowe produkty w ofercie tadano ballast.pl

 

Nagano Industry Co., Ltd. jest renomowanym producentem samobieżnych gąsienicowych platform roboczych w Japonii, co czyni ją cenną spółką zależną Grupy Tadano.

Jako zaufana marka w branży, Tadano konsekwentnie dostarcza najnowocześniejsze podnośniki koszowe, aby sprostać różnorodnym potrzebom swoich klientów. To strategiczne przejęcie stanowi kluczowy moment dla Tadano i jej cenionych klientów, ponieważ zwiększa zdolność firmy do oferowania szerszej gamy rozwiązań. 

 

3.nowe produkty w ofercie tadano ballast.pl

 

Nagano Industry Co., Ltd. wnosi do Tadano bogatą wiedzę specjalistyczną i doskonałą reputację czołowego producenta samobieżnych gąsienicowych platform roboczych w Japonii. Przejęcie Nagano Industry Co., Ltd. umożliwia firmie Tadano poszerzenie oferty produktów o samobieżne powietrzne pojazdy robocze – kategorię cieszącą się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Mając ponad 30% udziału w japońskim rynku podestów do robót wysokościowych montowanych na ciężarówkach, Tadano jest w stanie wykorzystać zaawansowane technologie rozwojowe i produkcyjne Nagano w celu dalszego rozwoju branży pojazdów do prac wysokościowych.

 

5.nowe produkty w ofercie tadano ballast.pl

 

6.nowe produkty w ofercie tadano ballast.pl

 

Integracja Nagano Industry Co., Ltd. z Grupą Tadano oznacza nowy rozdział wzrostu i współpracy, wzmacniając zaangażowanie Tadano w rozwój branży platform roboczych. W miarę ciągłego rozwoju Tadano, firma nadal koncentruje się na dostarczaniu doskonałości, innowacji i niezrównanej wartości swoim klientom na całym świecie.

 

Źródło: Tadano

Zapisz się na newsletter