Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

1.podstawy prawne transportu ponadgabarytowego szkolenie ballast.pl

 

 

7 września 2023 roku w godzinach 10:00- 14-00 odbędzie się szkolenie w formie wideokonferencji dla spedytorów, dyspozytorów oraz pozostałych pracowników firm transportowych i spedycyjnych - członków OSPTN.

 

Jeśli zastanawiasz się...


1. dlaczego "fracht" w transporcie ponadgabarytowym nie powinien zawierać w sobie dodatkowych kosztów (np. demontażu znaków drogowych, objazdu trasy, pilotażu, ekspertyz mostowych etc.)
2. co zrobić, aby nie ponosić odpowiedzialności za spóźnienie w dostawie wywołane przedłużającą sie procedurą wydania zezwolenia
3. czy zarządca drogi może odmówić wydania zgody na przejazd "ze względu na zły stan drogi"
4. dlaczego powinieneś zapłacić kare administracyjną od razu oraz równolegle odwoływać się od decyzji Inspekcji, aby nie utracić tzw. Dobrej Reputacji w przypadku nałożenia kary za tzw. Najpoważniejsze Naruszenia (np. brak badań technicznych, przekroczenie 48 ton rzeczywistej masy całkowitej etc.)
5. jaka jest granica odpowiedzialności przewoźnika za uszkodzenie ładunków stosunkowo lekkich, a o dużej wartości (np. śmigłowce, jachty, maszyny)

 

...to szkolenie jest dla Ciebie.

 

Szczegółowy zakres szkolenia oraz zapisy dostępne pod tym linkiem - https://forms.gle/pPBmKNw9oiQc4tXr6

Jeśli chcesz poruszyć dodatkowy temat prosimy o informacje na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło: OSPTN

Zapisz się na newsletter