Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 1.senn ag wybiera naczepe goldhofer stz vp 3 ballast.pl

 

 

Dzięki współpracy pomiędzy OSPTN a ESTA Europe pojawiła się możliwość uzyskania międzynarodowego doświadczenia oraz nawiązania kontaktów. To oferta dla młodych i ambitnych osób z polskiej branży transportu ponadgabarytowego.Opcja dostępna wyłącznie dla członków OSPTN.

ESTA ogłosiła szczegóły specjalnego programu stażowego, który pozwoli wszystkim firmom będącym członkami ESTA – czyli członkom pełnoprawnym i specjalnym, wspierającym i stowarzyszonym – na wysłanie młodego pracownika z potencjałem menedżerskim do ESTA lub stowarzyszenia członkowskiego na uzgodniony okres czasu. Więcej informacji w Newsletter stowarzyszenia ESTA Europe dostępny TUTAJ.

Stażysta otrzyma zadanie badawcze, a koszty wyżywienia, zakwaterowania i podróży zostaną pokryte przez ESTA. Ich wynagrodzenie będzie nadal wypłacane przez firmę macierzystą lub organizację.

Dyrektor ESTA Ton Klijn wyjaśnił: „Korzyścią dla firm członkowskich jest to, że daje to jednemu z ich młodych pracowników możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia i zbudowania sieci kontaktów europejskich. „Dla ESTA daje nam to dodatkową zdolność do wykonywania wielu -potrzebnych badań i wzmacnia nasze więzi z firmami członkowskimi i stowarzyszeniami.”

ESTA obecnie rozpatruje wnioski o pierwsze staże.

Osoby zainteresowane stażem w ESTA Europe proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło: OSPTN

Zapisz się na newsletter