Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

3.nowa stacja daimler truck polska ballast.pl

 

 

Firma Kujawski Truck Center od ponad 10 lat należy do autoryzowanej sieci pojazdów ciężarowych marki Mercedes-Benz. Do niedawna jej klienci mieli do dyspozycji tylko jeden punkt obsługi: w Rogówku. Obecnie firma, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynku, uruchomiła drugą placówkę przy zjeździe z autostrady A1 w Grudziądzu. Obiekt powstał w zmodernizowanym budynku. – Potencjał tej lokalizacji jest bardzo duży, dlatego firma chce rozwijać działalność. Zależało nam na tym, żeby jak najszybciej zacząć obsługiwać lokalnych klientów, stąd decyzja o adaptacji budynku – wyjaśnia Marcin Lewandowski, kierownik serwisu w Grudziądzu.

 

4.nowa stacja daimler truck polska ballast.pl

 

Atutem miejsca jest dogodny dojazd wprost z autostrady, a także duża liczba firm transportowych użytkujących pojazdy Mercedes-Benz w pobliżu. Obiekt dysponuje wygodnym, obszernym parkingiem i halą serwisową z trzema bramami wjazdowymi. Łącznie posiada dziewięć stanowisk naprawczych wyposażonych w nowoczesne podnośniki. Na tyłach hali powstał dwupoziomowy magazyn części. W części biurowej, oprócz pomieszczeń administracyjnych znalazło się komfortowe pomieszczenie, w którym kierowcy oczekujący na naprawę mogą odpocząć. – Bardzo zależy nam na tym, żeby kierowcy, spędzający w kabinach ciężarówek całe tygodnie, mogli się u nas dobrze poczuć – mówi Marcin Lewandowski. – Dlatego dbamy nie tylko o komfort, ale i pełną informację na każdym etapie obsługi pojazdu – wiemy, że to dla nich bardzo ważne.

2.nowa stacja daimler truck polska ballast.pl

 

W Grudziądzu klientów obsługuje doświadczony zespół przeszkolony wcześniej w głównej lokalizacji KTC w Rogówku. Nowa lokalizacja umożliwia nam rozwój działalności oraz oferty – mówi Marcin Malinowski, wiceprezes Kujawski Truck Center. – Posiadamy wiedzę, doświadczenie, a przede wszystkim zapał do pracy, dlatego nie boimy się nowych wyzwań.

Źródło: Daimler Truck Polska

 

Zapisz się na newsletter