Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 4.nooteboom zageszcza siec serwisowa w belgii ballast.pl

 

 

Belgia od dziesięcioleci jest bardzo ważnym i rozwijającym się rynkiem dla Nooteboom. Aby jeszcze bardziej podnieść poziom usług firma wzmocniła swoją sieć serwisową, podejmując współpracę z Antwerp Truck & Trailer Services w Grobbendonk. Dzięki lokalizacji w pobliżu drogi E313, Antwerp TTS jest ważnym partnerem serwisowym dla Nooteboom w Belgii, zwłaszcza że Antwerpia jest ważnym węzłem transportowym. Dzięki tej ekspansji Nooteboom ma teraz 4 centra serwisowe w Belgii.

 

1.nooteboom zageszcza siec serwisowa w belgii ballast.pl

 

Antwerp TTS od ponad 30-lat specjalizuje się w konserwacji i naprawach wszystkich samochodów ciężarowych i naczep. Firma posiada warsztat z 10 bramami wjazdowymi, ścieżką diagnostyczną, 3 stanowiskami roboczymi, 25-tonową suwnicą, stanowiskiem do kalibracji tachografów i ograniczników prędkości. Ponadto na wyposażeniu są w ultranowoczesne urządzenia diagnostyczne, zarówno dla danej marki, jak i uniwersalne. Oprócz niezawodnej i szybkiej obsługi Antwerp Truck & Trailer Services ma bardzo elastyczne godziny pracy.W zakresie części zamiennych Antwerp TTS dysponuje dobrze zaopatrzonym magazynem w tym zamienniki marki Nooteboom. Kontakt do Antwerp TTS znajdziecie tutaj

 

3.nooteboom zageszcza siec serwisowa w belgii ballast.pl

 

Od lewej do prawej: Robert Hijmans (kierownik działu After Sales & Services Nooteboom), Steven De Voegt (manager Operations Antwerp Truck & Trailer Services), Jan De Voegt (manager ds. pomocy technicznej i PR Antwerp Truck & Trailer Services) oraz Bob Burks (menadżer sprzedaży Nooteboom).

 

 

 

źródło:Nooteboom

Zapisz się na newsletter