Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

4.bauma review mycrane uber dla zurawi ballast.pl

 

 

Współczesny świat oferuje nam nowe rozwiązania w różnych dziedzinach życia. Duże firmy coraz częściej posługują się pracownikami zdalnymi, delegując znaczną część zadań podwykonawcom. Nowe podejście pomaga zoptymalizować procesy biznesowe i otwiera nowe możliwości. Przykładem takiego rozwiązania jest platforma MYCRANE. O jej roli i zaletach można było dowiedzieć się w trakcie targów Bauma 2022.

MYCRANE to platforma ułatwiająca kontakt z właścicielami żurawi, dokonanie właściwego wyboru i rozpoczęcie pracy – a wszystko to dostępne nawet na smartfonie. Pierwsze oferty od kontrahentów wpływają w ciągu kilku minut od każdego nowo utworzonego zapytania.

 

1.bauma review mycrane uber dla zurawi ballast.pl

 

      Zaletami MYCRANE jest przeniesienie know-how z zamawiającego na portal i znajdujących się na nim zleceniobiorców – nie trzeba być ekspertem czy rozumieć złożoności branży dźwigowej. Platforma pomoże wybrać odpowiedni żuraw do zadania, czy to gąsienicowy, mobilny czy wieżowy. Łatwy dostęp do wielu użytkowników i informacji pozwala wybrać najatrakcyjniejszą ofertę. Nic dziwnego, że sami pracownicy MYCRANE nazywają swoją platformę „Uberem dla żurawi”.

MYCRANE z siedzibą w Dubaju prowadzi pierwszą na świecie internetową usługę wynajmu żurawi, a także innowacyjne narzędzia cyfrowe, takie jak bezpłatną wyszukiwarkę i internetową giełdę sprzętu, na której można kupować i sprzedawać nowe oraz używane urządzenia podnoszące. Oprócz siedziby w Dubaju, MYCRANE posiada globalną sieć własnych biur i lokalizacji franczyzowych w Europie, Azji, USA i na Bliskim Wschodzie.

 

3.bauma review mycrane uber dla zurawi ballast.pl

 

MYCRANE oferuje także nową aplikację do inspekcji, która umożliwia klientom bezpieczne wypożyczanie żurawi. MYCRANE Inspections, można pobrać ze sklepów Apple lub Android. Aplikacja pomaga zapobiegać oszustwom i zmniejsza ryzyko poprzez cyfryzację procesu kontroli wynajmu. MYCRANE Inspections dostępna jest w ponad 35 językach, wykorzystuje sztuczną inteligencję do weryfikacji danych, takich jak lokalizacja żurawia i autentyczność dokumentów rejestracyjnych. Nowa aplikacja jest szczególnie przydatna tam, gdzie zlecający pracę narzucają stan i maksymalny wiek sprzętu lub gdy mają określone wymagania dotyczące inspekcji - przed złożeniem zlecenia.

W momencie rejestracji w MYCRANE właściciele żurawi mogą korzystać z aplikacji Inspections, aby stworzyć listę swojej floty. Następnie zostaną zweryfikowani przez klientów, którzy dokonają oceny. Trzecim filarem MYCRANE jest giełda sprzętu MYCRANE Marketplace. Można znaleźć tam żurawie oraz osprzęt do nich. Oparta na sztucznej inteligencji aplikacja umożliwia sprzedawcom łatwe przesyłanie i modyfikowanie raportów o stanie maszyny, eliminując potrzebę kosztownych, specjalistycznych inspekcji. Obecnie z platformy korzysta 3000 klientów z 20 krajów, a do bazy danych zgłoszono 15000 żurawi. MYCRANE na razie nie działa na terenie Polski. 

 

Grzegorz Teperek- ballast.pl/mycrane

Zapisz się na newsletter