Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

4.nowy serwis mercedes benz trucks w slubicach ballast.pl

 

 

W Słubicach powstał nowy serwis Grupy Wróbel - dealera marki Mercedes-Benz Trucks. Obiekt na 2-hektarowej działce zlokalizowano przy głównej drodze przebiegającej przez to przygraniczne miasto, nieopodal Truck Portu w Świecku. Placówka powstała w zmodernizowanych budynkach i składa się z części biurowej oraz dużej hali serwisowej, o łącznej powierzchni 1600 m2.

 

– Prace modernizacyjno-remontowe rozpoczęły się na początku 2022 roku,a 28 lipca, po pomyślnych audytach otrzymaliśmy oficjalnie zielone światłoz centrali Mercedes-Benz Trucks Polska, żeby rozpocząć działalnośćw ramach autoryzacji dla pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz, Unimogi FUSO – mówi Katarzyna Walczak, kierowniczka nowego serwisu. – Budynki zostały gruntownie odnowione dostosowane do standardów marki, uwzględniając też rozwiązania proekologiczne, takie jak dodatkowe świetliki w dachu, dzięki którym nie trzeba w dzień doświetlać hali sztucznie.

 

2.nowy serwis mercedes benz trucks w slubicach ballast.pl

 

Warsztat składa się z dwóch kanałów przejazdowych oraz stanowiska diagnostyki – w sumie to osiem stanowisk serwisowych. Dwupoziomowy magazyn części, część wypoczynkowa dla kierowców to kolejne atuty tego miejsca.

 

3.nowy serwis mercedes benz trucks w slubicach ballast.pl


Zespół serwisowy składa się z 11 mechaników, 2 mistrzów, 3 doradców serwisowych, 2 magazynierów, 1 sprzedawczyni części oraz 2 recepcjonistek. – Nasz główny cel to jak najwyższa jakość obsługi klientów, do czego niezbędne jest przede wszystkim skupienie się na ich kluczowych potrzebach – zaznacza Katarzyna Walczak. – W przypadku pojazdów ciężarowych najważniejszy jest czas i niezawodność naprawy, a także dostępność i bieżąca informacja o przebiegu i kosztach usługi. Jestem przekonana, że nasz serwis w Słubicach jest w stanie zapewnić klientom taki poziom obsługi, z jednej strony dzięki przestrzeganiu standardów sieci Mercedes-Benz Trucks Polska oraz Grupy Wróbel, a z drugiej za sprawą naszego indywidualnego zaangażowania i ogromnej motywacji wynikającej z dołączenia do grona pasjonatów i profesjonalistów związanych z marką od lat.

 

Źródło: Mercedes-Benz Trucks Polska

Zapisz się na newsletter