Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

3.liebherr lr 1250 unplugged w firmie lambertsson ballast.pl

 

Lambertsson Kran jako pierwsza firma w Szwecji oferuje swoim klientom usługi żurawiem na gąsienicach, który jest całkowicie zasilany elektrycznie. Ta przyjazna dla środowiska i nowoczesna maszyna jest dostępna tylko w trzech egzemplarzach na całym świecie.

 

- Są tylko trzy egzemplarze i to, że jeden z nich jest teraz własnością Lambertssona, sprawia, że ​​jestem zarówno szczęśliwy, jak i dumny. To jest przyszłość, musimy odejść od maszyn napędzanych paliwami kopalnymi - mówi Jan Heed, dyrektor generalny Lambertsson Kran AB.

 

 

1.liebherr lr 1250 unplugged w firmie lambertsson ballast.pl

 

Żuraw elektryczny Liebherr LR 1250 Unplugged działa w taki sam sposób jak zasilany olejem napędowym, z tą różnicą, że posiada zestaw akumulatorów z ładowarką i jest zasilany wyłącznie energią elektryczną. Dzięki przewodom i natężeniu 32 A można pracować bez przeszkód przez cały dzień, podczas gdy sam akumulator wystarcza na cztery godziny.

 

 

5.liebherr lr 1250 unplugged w firmie lambertsson ballast.pl

 

 

Lambertsson posiada obecnie trzy podobne żurawie napędzane silnikiem wysokoprężnym.

- W ciągu roku zużywają osobno około 14 000 litrów paliwa, więc przełączając się na energię elektryczną, robimy duże oszczędności środowiskowe. Zarówno nasi klienci, jak i my sami chcemy zredukować emisje, a celem jest, aby Lambertsson był jak najbardziej wolny od paliw kopalnych. Dzięki nowemu żurawiowi zmniejszamy również hałas i emisję spalin w miejscu pracy. Będzie to fantastyczny dodatek do naszego parku maszynowego i duży krok w kierunku naszych i naszych klientów wysokich celów w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju - mówi Jan Heed.

 

 

4.liebherr lr 1250 unplugged w firmie lambertsson ballast.pl

 

Żuraw będzie używany w całym kraju i obecnie jest używany przez Smidmek przy montażu prefabrykatów dla Peab w Lund.

 

Tu znajdziecie film, na którym widać i słychać pracę żurawia oraz wypowiedzi uczestników - niestety, jak to w Szwecji, po szwedzku...

 

Elektryczny Liebherr LR 1250 Unplugged w firmie Lambertsson
Elektryczny Liebherr LR 1250 Unplugged w firmie Lambertsson
Previous Next Play Pause
1

 

Źródło: Peab Industri

 

Zapisz się na newsletter