Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

 

 

 1.harmonizacja marki grupy tadano ballast.pl.1

 

 

Mając na celu zaoferowanie klientom jeszcze bardziej konkurencyjnej linii żurawii, firma Tadano przejdzie na jedną, zharmonizowaną markę w ramach swojego długoterminowego celu, jakim jest zdobycie pozycji nr 1 na świecie w branży. Zharmonizowana marka Tadano będzie używana we wszystkich żurawiach samojezdnych. Harmonizacja marki nie wpłynie na branding produktów spółki joint venture Tadano Escorts India.

Firma Tadano dążyła do strategicznego wzrostu, a kamienie milowe mierzyła w dziesięcioleciach, a nie kwartał po kwartale. Powstanie Tadano Faun w 1990 r., Tadano Mantis w 2008 r. i Tadano Demag w 2019 r., były starannie ukierunkowanymi, strategicznymi środkami i poszerzyły jej zasięg produkcyjny i sprzedażowy. Zgodnie z tym długoterminowym podejściem, wszystkie dotychczasowe marki tych firm zostaną zharmonizowane jako marka Tadano, począwszy od jesieni 2021 r. Nazwy kategorii, nazwy modeli i schematy kolorystyczne również zostaną ujednolicone. Szczegółowe informacje zostaną przekazane naszym klientom za pośrednictwem zespołów sprzedaży Tadano.

 

1.harmonizacja marki grupy tadano ballast.pl

 

Docelowe produkty do harmonizacji marek to: żurawie gąsienicowe z wysięgnikiem teleskopowym produkowane w Tadano Mantis Corporation; wszystkie dźwigi terenowe i dźwigi samochodowe produkowane przez Tadano Faun GmbH; i żurawie gąsienicowe z wysięgnikiem kratowym, żurawie gąsienicowe z wysięgnikiem teleskopowym i wszystkie żurawie terenowe produkowane przez Tadano Demag GmbH.

 

Źródło: Tadano

Zapisz się na newsletter