Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.liebherr zuraw gasienicowy na akumulator ballast.pl

 

 

Liebherr wprowadza odświeżone maszyny na rynek, w tym pierwszy na świecie żuraw gąsienicowy zasilany akumulatorem. Wszystkie kompozycje kolorystyczne, najnowszej generacji, łączą klasyczny żółty kolor Liebherr z nowymi akcentami czerni, szarości i bieli. Projekt odzwierciedla połączenie wieloletniej tradycji i wartości firmy z zaawansowanymi technologiami. Elegancka kolorystyka dominuje we wszystkich grupach produktów i nadaje maszynom charakterystyczny wygląd i natychmiastową rozpoznawalność.

Nowy projekt stawia na jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa, podkreślony przede wszystkim przez ulepszone platformy i poręcze. Dzięki dodatkowemu punktowi do mocowania świateł lub kamer konstrukcja jest ogólnie bardziej estetyczna.

W nowej kabinie operator od razu przekonuje się, jak harmonijnie współgra cała koncepcja: jest ciszej, jest panoramiczny widok i komfort pracy. Osiąga się to dzięki nowoczesnemu systemowi klimatyzacji z ulepszonym przepływem powietrza, zoptymalizowanym polem widzenia i ortopedycznemu fotelowi operatora ze zintegrowanym ogrzewaniem i chłodzeniem. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia ochrona przed kamieniami, nawet w najtrudniejszych zastosowaniach.

Żurawie Liebherr LR 1200.1 unplugged i LR 1250.1 unplugged to pierwsze na świecie zasilane akumulatorowo żurawie gąsienicowe. Oba napędzane są silnikami elektrycznymi o mocy 255 kW. Model LR 1200.1 unplugged ma maksymalny udźwig 200 ton, a LR 1250.1 - 250 ton.

Niebieski akcent w kompozycji kolorystycznej, nadający charakterystyczny wygląd serii unplugged, symbolizuje rozwiązanie elektryczne reprezentujące zaawansowaną technologię. Nowe żurawie zapewniają najlepszą możliwą kombinację korzyści dla operatora, wydajności i trwałości środowiskowej.

Nowe maszyny są bezemisyjne i mają bardzo niski poziom hałasu. To ogromna zaleta w miejscach wrażliwych na hałas, a także dla osób pracujących na budowie. Żurawie można ładować za pomocą konwencjonalnego źródła zasilania elektrycznego (32 A, 63 A) w ciągu 4,5 godziny i opcjonalnie 125 A w 2,25 godziny. Pojemność baterii jest zaprojektowana na 4 godziny operacji podnoszenia. Zgodnie ze swoją nazwą żurawie mogą pracować „bez kabla”, dzięki czemu są „unplugged”.

 

Tu możecie zobaczyć krótką prezentację nowych maszyn, w tym żurawia akumulatorowego:

 

Liebherr – World Premiere 2020
Liebherr – World Premiere 2020
Previous Next Play Pause
1

 

 

Źródło: Liebherr

Zapisz się na newsletter