Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

2.mercedes benz klasa t citan nastepca starego citana ballast.pl

 

 

Mercedes-Benz Vans będzie oferował małego vana – od pierwszej połowy 2022 r. Nowy model będzie nosił nazwę Klasa T.

 -Wraz z nową Klasą T zaoferujemy pojazd, który umożliwi rodzinom i osobom prowadzącym aktywny wypoczynek wejście w świat Mercedes-Benz. Klienci ci poszukują atrakcyjnych i praktycznych samochodów kompaktowych – i właśnie takie wymagania spełnia nowa Klasa T – mówi Marcus Breitschwerdt, szef Mercedes-Benz Vans.

Centrum zainteresowania twórców nowo opracowanej Klasy T stanowi rynek klientów prywatnych. Nowa Klasa T oferuje dużą ilość miejsca i szereg różnych zastosowań, w tym do przewozu pasażerów, nawiązując do trendu przejazdów współdzielonych – a wszystko to bez uszczerbku dla komfortu. Przykładowo szeroko otwierane drzwi przesuwne po lewej i prawej stronie pojazdu umożliwiają łatwy i wygodny dostęp do środka. Oprócz konwencjonalnych układów napędowych dostępna będzie również wersja w pełni elektryczna. Ale model T zastąpi także obecnego Citana.W sierpniu ubiegłego roku zapowiedziano oficjalnie następcę tego kompaktowego samochodu dostawczego wraz z wariantem w pełni elektrycznym. Na bazie tej małej furgonetki powstaną dwa pojazdy: Mercedes-Benz Citan jako bezkompromisowy pojazd dostosowany do wymagań klientów biznesowych, oraz Mercedes-Benz Klasa T, skierowana przede wszystkim do klientów prywatnych.Klasa T i Citan powstają we współpracy z Renault-Nissan-Mitsubishi.

Czy polubią go piloci ponadnormatywni w Polsce? Obecny Mercedes Citan i jego brat bliźniak Renault Kangoo nie należą do popularnych aut w tej branży. Może to się zmienić pod warunkiem odpowiedniej ceny w stosunku do poziomu wyposażenia, trwałości i jakości. Na razie prowadzą inne marki.


Żródło: Mercedes/ballast.pl

Zapisz się na newsletter