Nasza strona używa cookies, klikając w przycisk "akceptuję" zgadzasz się na ich stosowanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ich działaniu kliknij w przycisk "więcej".

Smaller Default Larger

5. webinar morskiej agencji gdynia podsumowanie ballast.pl

 

W ubiegłą środę Morska Agencja Gdynia przeprowadziła webinar na temat zabezpieczania ładunków w transporcie kontenerowym i ponadgabarytowym, które czasami się wzajemnie przenikają. Chociaż tematyka w głównej mierze dotyczyła załadowców i spedytorów, to sporo mogli się też dowiedzieć przewoźnicy.

 

2. webinar morskiej agencji gdynia podsumowanie ballast.pl


Poruszono, między innymi, kwestii dotyczących drewna sztauerskiego: zasad doboru, certyfikacji oraz lokalnych przepisów fitosanitarnych – bezpośrednio wpływających na powodzenie transportu. Nie zapomniano o kwestiach bezpieczeństwa związanych z fizycznym zamocowaniem ładunków, w tym środkach do mocowania towaru na kontenerach typu open.

 

3. webinar morskiej agencji gdynia podsumowanie ballast.pl


Celowo bardzo ogólnie czy wręcz telegraficznie relacjonujemy webinar. Chcemy w ten sposób zachęcić osoby bardziej zainteresowane tematem do korzystania z tej formy zdobywania wiedzy. Po prezentacji można było zadawać pytania ekspertom prowadzącym seminarium, na które chętnie i fachowo odpowiadali.

 

4. webinar morskiej agencji gdynia podsumowanie ballast.pl

 

Już teraz zapraszamy na kolejny webinar: Fakty i mity transportu kolejowego z Chin. Zapisać się można tutaj: zarejestruj się na webinar


W imieniu Morskiej Agencji Gdynia sp. z o.o. serdecznie dziękujemy uczestnikom.

 


Grzegorz Teperek – ballast.pl/Zdjęcia: MAG

Zapisz się na newsletter